Update Young Energy Leader Award

Wie wint de Young Energy Leader Award 2024

Ook dit jaar wordt de prestigieuze Young Energy Leader Award weer uitgereikt tijdens Recharge Earth in Rotterdam Ahoy. We zijn verheugd om aan te kondigen dat Saleh Mohammadi vanuit Avans Hogeschool en Hans Van Kranenburg vanuit Radboud University zijn toegevoegd aan de vakjury.  Hun deelname, evenals de waardevolle bijdrage van de studenten die ze meenemen, wordt enorm gewaardeerd.

Jonge mensen zijn de drijvende kracht achter de energietransitie. Geselecteerde studenten van de Hogeschool Rotterdam, Erasmus Universiteit Rotterdam, TU Delft, Avans Hogeschool en Radboud University zullen tijdens Recharge Earth hun scripties presenteren aan de vakjury om uiteindelijk de Young Energy Leader award mee naar huis te nemen.

 

 

De vakjury bestaat uit:

  • Eric Wiebes, Juryvoorzitter
  • Marjan Kreijns , Directeur Green Village, TU Delft
  • Leonie Reins, Professor Public Law & Sustainability, Erasmus Universiteit Rotterdam
  • Gijsbert Korevaar, Lector Circulaire Energietransitie, Hogeschool Rotterdam (tevens Assistant Professor Industrial Symbiosis TU Delft)
  • Petra de Groene, Directeur economie & duurzaam, Gemeente Rotterdam
  • Dick Velings, Managing Director B2B, Eneco
  • Saleh Mohammadi, Lector Renewable Energy Carriers, Avans University of Applied Sciences
  • Hans Van Kranenburg, Professor of Strategic Management & Head of Business Administration, Radboud University & Nijmegen School of Management

 
⚡ Dit initiatief wordt mede mogelijk gemaakt door Eneco ⚡

Samen met Eneco bieden we een platform voor jonge leiders om innovatieve ideeën te presenteren en een blijvende impact te maken op de uitdagingen van de energiestransitie. 

Wie volgt Flore Verbist op en wordt de winnaar van de Young Energy Leader Award van 2024? 
Blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen en zorg dat je erbij bent tijdens Recharge Earth om de inspirerende presentaties van deze veelbelovende jonge talenten te zien.